● In Stock
ECC
HEL1-DC4
4 x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg. | 1 x HDD SATA 2,0 TB Enterprise | 1 x SSD M.2 NVMe 1 TB | 2 x SSD U.2 NVMe 960 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I210
| CPU | Intel Xeon W-2145 |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 32768 MB DDR4 ECC reg.'] ECC |
| NVMe | 3x 973 GB (total 2920 GB) |
| HDD | 1x 2000 GB (total 2000 GB) |
| Storage | 2.0 TB Enterprise HDD, 1 TB SSD, 960 GB Datacenter SSD, 960 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, ECC, iNIC |
| Datacenter | HEL1-DC4 |
| Price drops | in 3.7 hours |
від / from
$2.66
/mo
€1.91 EUR без ПДВ
₴111
/міс
включаючи ПДВ 20%