● In Stock
ECC
FSN1-DC20
8 x RAM 65536 MB DDR4 ECC reg. | 1 x HDD SATA 12,0 TB Enterprise | 2 x SSD U.2 NVMe 960 GB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I210
| CPU | Intel Xeon W-2295 |
|---|---|
| RAM | ['8x RAM 65536 MB DDR4 ECC reg.'] ECC |
| NVMe | 2x 960 GB (total 1920 GB) |
| HDD | 1x 12000 GB (total 12000 GB) |
| Storage | 12.0 TB Enterprise HDD, 960 GB Datacenter SSD, 960 GB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, ECC, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC20 |
| Price drops | in 0.5 hours |
від / from
$3.72
/mo
€2.67 EUR без ПДВ
₴154
/міс
включаючи ПДВ 20%