✕ Unavailable
FSN1-DC18
4 x RAM 32768 MB DDR4 | 2 x HDD SATA 10 TB Enterprise | 2 x SSD U.2 NVMe 3,84 TB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i9-9900K |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 32768 MB DDR4'] |
| NVMe | 2x 3840 GB (total 7680 GB) |
| HDD | 2x 10000 GB (total 20000 GB) |
| Storage | 10 TB Enterprise HDD, 10 TB Enterprise HDD, 3.84 TB Datacenter SSD, 3.84 TB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC18 |
| Price drops | in 42.4 hours |
від / from
$1.03
/mo
€0.75 EUR без ПДВ
₴43
/міс
включаючи ПДВ 20%