● In Stock
FSN1-DC7
4 x RAM 32768 MB DDR4 | 1 x HDD SATA 6,0 TB Enterprise | 2 x SSD U.2 NVMe 1,92 TB Datacenter | NIC 1 Gbit - Intel I219-V
| CPU | Intel Core i9-12900K |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 32768 MB DDR4'] |
| NVMe | 2x 1920 GB (total 3840 GB) |
| HDD | 1x 6000 GB (total 6000 GB) |
| Storage | 6.0 TB Enterprise HDD, 1.92 TB Datacenter SSD, 1.92 TB Datacenter SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC7 |
| Price drops | in 8.9 hours |
від / from
$1.48
/mo
€1.06 EUR без ПДВ
₴61
/міс
включаючи ПДВ 20%