● In Stock
FSN1-DC15
2 x RAM 32768 MB DDR4 | 1 x HDD SATA 6,0 TB Enterprise | 3 x SSD M.2 NVMe 1 TB | NIC 1 Gbit - Intel I219-LM
| CPU | Intel Core i9-9900K |
|---|---|
| RAM | ['2x RAM 32768 MB DDR4'] |
| NVMe | 3x 1000 GB (total 3000 GB) |
| HDD | 1x 6000 GB (total 6000 GB) |
| Storage | 6.0 TB Enterprise HDD, 1 TB SSD, 1 TB SSD, 1 TB SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | FSN1-DC15 |
| Price drops | in 50.1 hours |
від / from
$0.89
/mo
€0.64 EUR без ПДВ
₴37
/міс
включаючи ПДВ 20%