✕ Unavailable
HEL1-DC4
4 x RAM 16384 MB DDR4 | 2 x HDD SATA 2,0 TB Enterprise | 1 x SSD SATA 256 GB | NIC 1 Gbit - Intel I210
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 16384 MB DDR4'] |
| SATA | 1x 256 GB (total 256 GB) |
| HDD | 2x 2000 GB (total 4000 GB) |
| Storage | 2.0 TB Enterprise HDD, 2.0 TB Enterprise HDD, 256 GB SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4, iNIC |
| Datacenter | HEL1-DC4 |
| Pricing | Fixed price |
від / from
$0.64
/mo
€0.46 EUR без ПДВ
₴26
/міс
включаючи ПДВ 20%