✕ Unavailable
HEL1-DC2
4 x RAM 16384 MB DDR4 | 1 x SSD M.2 NVMe 1 TB | 3 x SSD SATA 512 GB
| CPU | AMD Ryzen 7 1700X |
|---|---|
| RAM | ['4x RAM 16384 MB DDR4'] |
| NVMe | 1x 1000 GB (total 1000 GB) |
| SATA | 3x 512 GB (total 1536 GB) |
| Storage | 1 TB SSD, 512 GB SSD, 512 GB SSD, 512 GB SSD |
| Network | unlimited / 1000 Gbps |
| Extras | IPv4 |
| Datacenter | HEL1-DC2 |
| Price drops | in 27.9 hours |
від / from
$0.78
/mo
€0.57 EUR без ПДВ
₴32
/міс
включаючи ПДВ 20%